Table 'ospbolim_osp.fusion8d690_guest_panel' doesn't existTable 'ospbolim_osp.fusion8d690_guest_panel' doesn't exist Oficjalna strona OSP Bolimów - News
Oficjalna strona OSP Bolimów
Statystyki na rok 2016
Ilość wyjazdów:40
Pożary:10
Miejscowe Zagrożenia: 24
Alarmy fałszywe:6

Statystyki na rok 2015
Ilość wyjazdów:98
Pożary:27
Miejscowe Zagrożenia: 67
Alarmy fałszywe:4
Widok rynku z kamery
Jesteśmy na Facebooku!!
KLIKNIJ W OBRAZEK. W NOWEJ KARCIE OTWORZY SIĘ NASZA STRONA NA FACEBOOKU.
Pokaz ratownictwa technicznego.
Ćwiczenia z ratownictwa technicznego

16 kwietnia miały miejsce ćwiczenia z zakresu ratownictwa technicznego. Na terenie firmy SUBIEKT w Nieborowie przeprowadzono szkolenie praktyczne z obsługi urządzeń hydraulicznych. Dzięki uprzejmości Pana Bednarka udostępniono nam trzy wraki pojazdów do celów szkoleniowych..

Piątkowe zdarzenie na Autostradzie A2

8 kwietnia 2016 roku w godzinach wieczornych miała miejsce seria zdarzeń na Autostradzie A2. Na 403-kilometrze w kierunku poznania doszło do pożaru samochodu osobowego zasilanego gazem LPG. Znajdujący się na pasie awaryjnym pojazd stwarzał bardzo duże zagrożenie w ruchu drogowym. Wskutek panujących warunków doszło do wypadku kolejnych dwóch samochodów, Opla Zafiry i VW Passata..
Pożar stodoły w miejscowości Ziemiary
15 marca 2016 roku tuż przed godziną 16 w miejscowości Ziemiary dochodzi do pożaru budynku gospodarczego. Na miejsce niezwłocznie zostały zadysponowane odpowiednie jednostki z terenu Gminy Bolimów, a także zastęp z JRG Skierniewice..

Tragiczny wypadek drogowy
4 marca 2016 roku tuż po godzinie 18 w Bolimowie rozlega się dźwięk syreny alarmowej. Zgłaszający się do gotowości druh słyszy od dyspozytora SKKM w Skierniewicach [... Bolimów udaj się alarmowo dwoma zastępami do wypadku w miejscowości Kolonia Bolimowska Wieś na wysokości odlewni żeliwa ciągnik przewrócony na samochód osobowy...]
Kurs podstawowy strażaków-ratowników OSP
14 lutego 2016 w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach odbył się egzamin zakańczający kurs Podstawowy strażaków- ratowników OSP. Kurs ten trwał cztery tygodnie w systemie weekendowym i uczestniczyło w nim 20 osób w tym 3 druhów naszej jednostki.

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?
Linki