Możliwość komentowania Choroby żołądka: Diagnoza, leczenie i profilaktyka została wyłączona

Nowoczesne technologie w diagnostyce i leczeniu problemów układu hormonalnego

Każdy uczony lub chemik, z oświaty czy z zamiłowania marzy o posiadaniu prywatnego laboratorium. Miejsca, w jakim bez problemów będzie w stanie realizować własne wyobrażenia oraz naukowe ambicje. Na filmach laboratorium przedstawiane jest, jako kościół doświadczeń oraz nauki. Nikt niewtajemniczony nie ma tam wstępu, a nawet jak już do niego wstąpi to może pozostać przytłoczony przeróżnymi, kosmicznymi przyrządami oraz aparaturą. W laboratorium, tak jak na dowolnym miejscu pracy ma obowiązek dominować porządek i estetyka. Głównie, że każdy wykonywany w nim eksperyment, musi odbywać się pod dokładną kontrolą – tak, jak ANCHOR. Nie jesteśmy w stanie wlać do fiolki lub innego pojemnika obojętnie, której substancji chemicznej. Gdybyśmy to zrobili zdołałoby to się dla nas kiepsko skończyć. Jakakolwiek substancja ma własne zasady, wedle jakich należy je przechowywać i z czym wolno mieszać. Nieuwaga lub też bezmyślność ma okazję skończyć się poparzeniem, a nawet śmiercią. W laboratorium możemy zostać poszkodowani nie tylko przez styczność z daną substancją, lecz również przez wąchanie niedostrzegalnych dla oka oparów.

1. Wejdź

2. Galeria