Możliwość komentowania E-learning: Jak technologie zmieniają sposób nauczania? została wyłączona

Web Accessibility: Jak tworzyć strony dostępne dla wszystkich?

Bardzo kłopotliwe jest życie z postacią uzależnioną od jakichkolwiek środków odurzających. Nienagannie wiedzą o tym osoby rozdzielające miejsce zamieszkania na przykład z alkoholikiem. Taki nałóg jest chorobą, w następstwie tego również bezwzględnie potrzebne jest ANCHOR członka rodziny. To nie jest jedynie przejściowy okres w życiu czy forma zabawy. Bardzo ważne wobec tego jest, aby wiedzieć jakie są symptomy. Przede wszystkim długotrwałe zaglądanie do kieliszka. Może się to zdarzać periodycznie, innymi słowy na przykład co miesiąc przez tydzień. Alkoholicy niesłychanie nieraz budzą się na kacu z myślą o wypiciu pionierskiej dawki alkoholu, jaka zezwoli uśmierzyć ból sprawiony kacem. Poza tym uzależniony od alkoholu nie potrafi odmówić koledze wspólnego picia. Kłopot staje się coraz to większy, gdy obowiązki schodzą na drugi plan, na przykład z powodu alkoholu dana postać bierze w pracy urlop, by móc spędzić wolny czas będąc pod wpływem alkoholu. Alkoholik nie zna umiaru. Pije póki alkohol jest na stole, bądź też póki nie straci przytomności.

1. Porady

2. FAQ